Bony upominkowe

Regulamin realizacji Bonów Upominkowych Wielickiej Manufaktury

Bony Upominkowe upoważniają do nabywania produktów dostępnych na stronie internetowej Wielickiej Manufaktury lub płacenia nimi za przedmioty robione na zamówienie.
Bony upominkowe dostępne są w kwocie 100zł, 200zł, 500zł.
W przypadku wyboru produktów wartości wyższej od nominału bonu, Kupujący zobowiązany jest do dopłacenia różnicy, jeżeli zaś zostanie wybrany produkt o niższej wartości to różnica nie podlega zwrotowi.
Bony Upominkowe ważne są przez okres 6 miesięcy do daty zakupu.
Bony Upominkowe nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę.
Bony Upominkowe można zakupić składając zamówienie telefoniczne lub e-mailowo (dane na stronie) lub w siedzibie Wielickiej Manufaktury po wcześniejszym umówieniu się.
Za Bony Upominkowe zamówione telefonicznie lub przez Internet przyjmuje się płatność przelewem na konto Wielickiej Manufaktury. Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu Sprzedający potwierdza e-mailowo na adres podany przez Kupującego.
Zakupiony Bon Upominkowy zostanie wysłany do Kupującego dopiero po wpłynięciu pieniędzy na konto Wielickiej Manufaktury.
Bony Upominkowe wysyłane są za pomocą Poczty Polskiej. Na życzenie Kupującego mogą być wysłane kurierem ale w tym wypadku koszty przesyłki ponosi Kupujący.
Na życzenie Kupującego Bon Upominkowy może zostać wysłany pod wskazany adres.
Sprzedaż Bonu Upominkowego nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego. Do Bonu Upominkowego może być wydany na życzenie Kupującego dokument KP. Dokument sprzedaży wydawany jest w momencie nabycia produktów.