ul. Tadeusza Rejtana 3, Wieliczka
Wielicka manufaktura
meble i dekoracje ze stali i starego drewna
pracownia
1
Tworzyć rzeczy unikalne w czasach masowej konsumpcji…

Żyjemy w czasach jednorazowych, błyskawicznych zdominowanych przez masową produkcję dóbr obdartych z charakteru i wyjątkowości. Dziś niczego się nie naprawia, dziś kupuje się nowe. Dlatego z mapy świata znikają niektóre tradycyjne zawody rzemieślnicze, a ludzie bardzo często pozbywają się z domów przedmiotów z bardzo bogatą historią w tle.
Jest wiele powodów, dla których nie powinno się palić starego drewna i wyrzucać pełnowartościowych przedmiotów, w wielu przypadkach można wykorzystać je na nowo. Zobacz, jak ja nadaję tym przedmiotom nowe życie i tworzę wyjątkowe rzeczy z tego, co wiele osób wyrzuca.

produkty z wielickiej manufaktury
1

Zobacz drzwi, komody, regały i krzesła oraz stoliki, lampy, lustra i zegary oraz małe formy witrażowe wykonane w naszej manufakturze.

dla projektantów wnętrz
1

Jeśli zawodowo zajmujesz się aranżacją i projektowaniem wnętrz – pobierz modele 3D wybranych produktów – i współpracuj ze mną w zakresie indywidualnych projektów dla klientów ceniących surowe i industrialne wyposażenie wykonane z dbałością, o każdy szczegół.

kupuj online
1

Zapraszam do sklepu Manufaktury Wielickiej – także online.

SKLEP ONLINE
1

W sklepie Wielickiej Manufaktury znajdziesz unikalne produkty, które powstały a pracowni z materiałów wytrzymałych, posiadających swoją historię, którym nadano kolejne życie. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz – zapraszam do kontaktu – wykonujemy przedmioty na zamówienie.

INNE PROJEKTY
1
ZOBACZ TEŻ INNE PROJEKTY, W KTÓRYCH UCZESTNICZĘ
PRZEWODNIK WIELICZKA

Z pasji i miłości do mojego rodzinnego miasta zostałam przewodnikiem po Wieliczce.

Wieliczka to nie tylko kopalnia soli, którą zna cały świat ale również urocze miasto z jego bogatą historią i pięknymi zabytkami. To tutaj mieszkali górnicy, rozwijał się handel i rzemiosło, które w całości było podporządkowane potrzebom dynamicznie rozrastającej się kopalni. Z racji ogromnego bogactwa złóż, miasto przez wieki było otaczane troską królów, którzy mieli świadomość ze bez niego nie będzie sprawnie działało wydobycie soli.

Nie mniej jednak miasto zostaje trochę na uboczu zapomniane i niedoceniane ale gdyby nie ono i nie ludzie mieszkający tutaj nie byłoby tak pięknej i znanej na cały świat kopalni, którą odwiedzają każdego roku setki tysięcy turystów.

KONTAKT
1
Wielicka Manufaktura Meble i Dekoracje
Ewa Kupiec
537 778 858
695 026 798
Rynek Górny 8, 32-020 Wieliczka
PRACOWNIA: ul. Tadeusza Rejtana 3, 32-020 Wieliczka
studio@wielickamanufaktura.pl
PRACOWNIA JEST CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY, JEDNAK SPECYFIKA NASZEJ PRACY ZAKŁADA TAKŻE SPOTKANIA Z KLIENTAMI ORAZ MONTAŻE NASZYCH MEBLI, DLATEGO JEŚLI CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE AKTUALNIE JESTEŚMY DOSTĘPNI W PRACOWNI – ZADZWOŃ!
faceb_ico
insta_ico